skip to Main Content

Pühapäeval, 31. mail oli Viljandis 14. üle-eestiline laste laulupäev. Pärast hommikusi proove ja lõunasööki Viljandi adventkirikus suunduti Kesklinna kooli algklasside majja, kus toimus kontsert. Kontserdi avas lastetöö juht Madli Vahtramäe, kes tervitas kohaletulnuid ning kutsus kõiki koos palvetama.IMG_1978

Laulupäeva avas Viljandi laste näitlikustatud peegeldus talentide tähendamissõnast. Lapsed ja noored tõid vaatajate ette loo sellest, kuidas isand jagab sulastele talente ning läheb pikale reisile ja kuidas ta tagasi tulles nõuab aru sulastele usaldatud talentide kasutamise kohta.

Laste laulupäeval laulsid mudilas- ning lastekoor ja pereansambel, oma muusikalise panuse andis üle-eestiline laste- ja noorteorkester. Sõna jagas seekord Ivo Käsk, uurides alustuseks lastelt, kes neist tahab saada raha, koguni sada eurot. Ivo jagaski üsna paljudele julgetele suuri 100-euroseid. Toetudes samale tähendamissõnale, mida alguses näidati, pani Ivo sõnum mõtlema sellele, kuidas kasutame elu, mille Jumal on meile andnud. Ivo julgustas alati andeks paluma, kui midagi on viltu läinud, ja julgelt edasi minema, kuni Jeesus tuleb taas.

IMG_1984
Rakvere esindus

Laulupäev lõppeski tavapäraseks saanud kõigi laste ühislauluga „Siis kui Jeesus tuleb taas”.

 

Tutvu pildimaterjaliga: Rakvere Adventkiriku Facebooki lehel ja advent.ee pildikaust

Back To Top