skip to Main Content

LASTE LAULUSTUUDIO alustas tegevust 2012. aasta sügisel. Laulustuudios arendatakse laste musikaalsust – osalejad õpivad vaimulikke ja tähtpäevadega seotud laule, valmistuvad esinemisteks ja õpivad mängima lihtsamaid muusikainstrumente.  Laste Laulustuudio on eriline selle poolest, et lisaks hääle ja rütmitunnetuse arendamise, mälu treenimise ning esinemisvõimaluste pakkumisele tähtsustatakse ka lauljate hulgas tekkivaid sõprussidemeid ning nende individuaalset arengut. Seetõttu kuuluvad meie tegevuste hulka lisaks muusika tegemisele ka näiteks meisterdamistoad ja tegevusõhtud.

Laulustuudio tegevusaasta hõlmab esinemisi nii Rakveres kohalikus kirikus kui ka väljasõite. Osaletakse ka iga-aastasel üle-Eestilisel Laste Laulupäeval, mis 2013. aastal toimus Pärnus, 2014. aastal Põltsamaal, 2015. aastal Viljandis ja 2016. aastal Tartus.

IMG_5404

Kellele?

Oodatud on kõik lapsed ja noored, kes tunnevad rõõmu laulmisest ning tahavad laulda koos teiste lastega. Iga inimese musikaalsus on arendatav oskus, seetõttu võtame rõõmuga vastu kõik lauljad, et ühiselt lauluoskust edasi arendada.

Millal kohtume?

Laste Laulustuudio kohtumised toimuvad kaks korda kuus pühapäeviti,
täpsema info leiad meie Facebook-lehelt.

Laste Laulustuudios osalemine on kõikidele osalejatele tasuta.

 

Vaata: www.facebook.com/lastelaulustuudio

Back To Top