skip to Main Content

Septembri lõpus, 25. kuni 29. septembrini oodatakse nii pastoreid, kogudusevanemaid kui koguduseliikmeid Riiga, kus nende päevade sisse on mahutatud kolm seminari: SEEDS seminar, koguduse loomuliku arengu seminar (25. kuni 27. september) ning pastorite mentorluse koolitus (28. ja 29. september). Esimesed kaks seminari on osa ka Eesti liidu piiblikooli sügis-talvisest poolaastast.

Seminarile tuleb kõnelejaid nii Ameerika Ühendriikidest, Inglismaalt kui Kanadast. Keskendutakse koguduste loomulikule arengule ning uute koguduste (mh kodukoguduste) rajamisele. Seminari teemade hulgas on koguduse loomuliku arengu meetodi tutvustamine koguduse arengu juhtimiseks ja erinevate mõtete jagamine koguduse tegevuse suunamiseks uutele inimestele. Eriline rõhk on inspiratsioonil ja praktilise tarkuse jagamisel uute koguduste ja gruppide rajamiseks.

Adventkoguduste Eesti liidu esimehe Ivo Käsu sõnul on SEEDS seminar igaühele, kellel on südames Jumala ülesanne kogudusele minna kõike maailma ning teha jüngriteks kõiki. „Selle ülesande paremaks ja innukamaks täitmiseks meie maal ei ole meil ilmselt veel inspiratsiooni ja tarkust küllalt,“ innustab ta kõiki osalema.

„See on erakordne võimalus kuulata koguduste rajamise praktikuid maailma eri paigust ning ammutada uut indu ja uusi ideid ka meie kontekstis kasutamiseks,” ütles adventkoguduse Eesti liidu isikliku töö juht Mervi Kalmus.

Seminarile saab registreeruda registreeri.advent.ee lehel, osalustasu on viis eurot. Registreerimine lõpeb 15. septembril. Ööbimise ning muu kohta saab seminaril osalejate nimekirja selgudes infot isikliku töö juhilt Mervi Kalmuselt (mervi.kalmus ät advent.ee).

Print

Back To Top